sobota, 6 marca 2010

......

 Nadal nie czuję się dobrze.....
łzy mam na końcu nosa...
Mąż trzyma się lepiej jak to facet...ale wiem że chodzenie jeszcze do pracy sprawia mu ból i niechęć- chociaż mi tego nie mówi. Ja muszę  pracować z tymi ludźmi i dla nich...lubię to co robię, ale nie sprawia mi to już przyjemności. Dobrze, że chociaż w biurze mam fajnych kolegów, z którymi się rozumiem i którzy mi pomagają...
Kurcze jakie to wszystko jest niesprawiedliwe...karcące...złe...
Nie pozwolę, aby wartości, w które wierzę legły w gruzach....NIGDY!!
Dziękuję WAM  za tyle słów wsparcia- szczerze powiem, że się nie spodziewałam tylu ciepłych, szczerych słów. A niektórzy to wiem , że specjalnie się zalogowali by mnie na forum wesprzeć- BUZIAKI WIELKIE DLA WAS WSZYSTKICH. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy.....

Bardzo się ucieszyłam z paczuszki, która do mnie doszła w tygodniu...Myślałam ,że osoba , którą dla mnie Uleńka wylosowała w swojej wymiance już zapomniała o mnie...a tu taka miła niespodzianka
To co się znajdowało przerosło moje najśmielsze oczekiwania wymiankowe
Same zobaczcie
 
 

Dziękuję Ci Basiu!!!!!Wszystko wspaniałe i bardzo mnie uradowało

Cieszę się , że mam pasję w krzyżykowaniu. To mi daje radość i przynajmniej nie myślę...
Tygryska troszkę podciągnęłam, 
Jednak zachwycił mnie wzorek znaleziony w sieci, który po przerobieniu na xxxxx i wydrukowaniu sprawił, że odstawiłam tygryska i haftuję 
tylko JEGO twarz
Przerobiłam go w sepii i  będzie tylko twarz przeze mnie wyhaftowana
Myślę, że jakoś wyjdzie....
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM......

9 komentarzy:

 1. NIe mogę pod poprzednim postem wstawić komentarza, dlatego robię tu.
  Jakiś czas mnie nie było, a tu proszę co się stało... Wszędzie mówią, że praca leży na drodze... nie prawda... wiem to po sobie...
  Mam nadzieję, że z takim doświadczeniem Twój mąż znajdzie pracę szybko, bo co teraz jak nie doświadczenie się liczy? Trzymam za Was kciuki i myślę cieplutko. Wszystko się uda, trzeba wierzyć.

  Piękny obraz sobie wybrałaś!!! Przerobiony w programie który polecałam? Męczysz się przy tej czarnej kanwie co?

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymaj się ciepło.

  Piękny jest obraz Chrystusa, którego wyszywasz. Podziwiam umiejętność przerabiania obrazów na wzory bo ja kilka razy próbowałam i niestety nie wychodzi mi to za dobrze. Czekam z niecierpliwością na kolejną odsłonę nowego haftu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny wzór, bardzo mi się spodobał i jest taki na czasie :)Trzymaj się dzielnie. Wiem jak ci trudno przyjść do firmy, w której razem pracowaliście. My tez pracujemy w jednej firmie więc to znam.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to coś czuję,że zaraz pokarzesz nam coś zmajstrowane dzięki książce Patchwork?Obraz piękny i jak zwykle podziwiam,ze na czarnej kanwie.Zaciśnijcie zęby i dalej do przodu,nadal ze swoimi ideami!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog ! Zapraszam na mojego :-)
  pozdr.
  kiwat-duszy.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Tamaro, opowiem Ci coś (choć może sama zauważyłaś) :) Podlinkowując różne blogi u siebie podaję nazwę bloga w zakładkach i krótką informację czym dla mnie blog ten jest. Czego można tam się spodziewać. Co dla mnie jest w nim ważne. Już dawno temu przy nazwie Twojego bloga wpisałam "Duch niezłomny i dzieła piękne" - i po raz kolejny oba te spostrzeżenia potwierdzasz!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zjadło mi trochę z poprzedniego komentarza. Miało być jeszcze "tuli-tuli". Przesyłam przytulańca pełnego wiary w przyszłość :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tamarko na pewno wszystko się ułoży :), dobrze, że sobie popłaczesz, to przynajmniej nie trzymasz tego w sobie, bo jeszcze byś się pochorowała ... Mąż na pewno szybko znajdzie jakąś pracę. Trzymam mocno za Was kciuki i jeszcze mocniej przytulam :).
  Tygrysek jest fajniutki i widzę, że spodobało Ci się haftowanie na czarnej kanwie :). Obraz Jezusa będzie bardzo efektowny.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...